Corp Iluminat pentru Șină Magnetică 20mm, L300mm, 14W, 4000K, 292x25x22 mm
Corpul de iluminat compact cu LED-uri de 14W, cu șină magnetică, este un element de iluminat subtil, care se potrivește bine unui sistem mai mare.
SKU: 1000110011011105-000985204
fără TVA: 65.29 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Negru culori |
| Material piece | Aluminiu |
| Greutate netă | 0.2 |
| Greutate brută | 0.22 |
| Înălțime cm | 2.2 cm |
| Bucăți | 1 |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Da |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | 14 w |
| Culoarea luminii | Neutru 4000K |
| Luminozitate reglabilă / dimabilă | Nu |
| Flux luminos (lumen) | 1250 lm |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | F |
| Tensiune | 48 V |
Corpul de iluminat compact cu LED-uri de 14W, cu șină magnetică, este un element de iluminat subtil, care se potrivește bine unui sistem mai mare. Forma sa simplă nu domină spațiul, introducând în același timp un caracter modern și coerent. Culoarea neutră a luminii, de 4000K, ajută la crearea unei atmosfere confortabile, ideală pentru zonele de relaxare. Puterea sa redusă în wați face ca corpul de iluminat să fie potrivit ca sursă suplimentară de lumină, de exemplu, pentru a evidenția anumite elemente interioare. Montarea magnetică permite atașarea și repoziționarea rapidă a corpului de iluminat, facilitând adaptarea iluminării la nevoile dumneavoastră actuale.