Corp Iluminat pentru Șină Magnetică 20mm, L600mm, 24W, 4000K
Corpul de iluminat liniar Magnetic Track de 60 cm combină designul minimalist cu iluminatul funcțional.
SKU: 1000110011011105-000985203
fără TVA: 168.06 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Negru culori |
| Greutate netă | 0.307 |
| Greutate brută | 0.353 |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Da |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | 24 w |
| Culoarea luminii | Neutru 4000K |
| Luminozitate reglabilă / dimabilă | Nu |
| Flux luminos (lumen) | 2100 lm |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | F |
| Tensiune | 48 V |
Corpul de iluminat liniar Magnetic Track de 60 cm combină designul minimalist cu iluminatul funcțional. Forma sa subțire creează o linie de lumină coerentă, integrându-se perfect în interioarele moderne, ordonate - atât pentru locuințe, cât și pentru spații comerciale. Puterea sa de 24 W și culoarea luminii neutră de 4000 K oferă o iluminare uniformă și confortabilă, perfectă pentru activitățile de zi cu zi. Este o alegere bună pentru bucătării, birouri, holuri sau spații de lucru unde vizibilitatea și reproducerea naturală a culorilor sunt esențiale. Designul său liniar distribuie lumina uniform pe o suprafață mai mare. Corpul de iluminat este montat magnetic, permițând instalarea, mutarea și repoziționarea rapidă, fără unelte. Adaptați cu ușurință aspectul iluminatului la schimbarea aspectului sau funcțiilor camerelor.