Geantă Laptop, 100% Poliester Impermeabil, Negru
- Geantă practică și versatilă pentru laptopuri de 14–15,6 inch, fabricată din poliester impermeabil de înaltă calitate, care protejează eficient împotriva umezelii în orice condiții.
- Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal oferă spațiu pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), astfel totul este la îndemână în deplasări. Interiorul moale asigură protecție maximă pentru dispozitive.
- Geanta are o curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, pentru un transport confortabil chiar și pe distanțe lungi.
SKU: 235345235348-000985301
82.66 ron / buc
fără TVA: 68.31 ron
fără TVA: 68.31 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Material piece | Poliester |
| Greutate netă | 0.3 |
| Greutate brută | 0.4 |
| Înălțime cm | 4 cm |
| Lățime cm | 40 cm |
| Adâncime cm | 29 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 29 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 40 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 4 cm |
Geantă practică și versatilă pentru laptopuri de 14–15,6 inch, fabricată din poliester impermeabil de înaltă calitate, care protejează eficient împotriva umezelii în orice condiții.
Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal oferă spațiu pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), astfel totul este la îndemână în deplasări. Interiorul moale asigură protecție maximă pentru dispozitive.
Geanta are o curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, pentru un transport confortabil chiar și pe distanțe lungi.
Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal oferă spațiu pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), astfel totul este la îndemână în deplasări. Interiorul moale asigură protecție maximă pentru dispozitive.
Geanta are o curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, pentru un transport confortabil chiar și pe distanțe lungi.