Geantă Laptop, 100% Poliester Impermeabil, Negru
- Geantă practică și versatilă pentru laptopuri de 13,3 inch, realizată din poliester impermeabil de înaltă calitate, protejează eficient împotriva umezelii în orice condiții.
- Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal este ideal pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), asigurând acces rapid în deplasări. Interiorul moale protejează dispozitivele.
- Dispune de curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, oferind confort la purtare chiar și pe distanțe lungi.
SKU: 235345235348-000985300
72.48 ron / buc
fără TVA: 59.90 ron
fără TVA: 59.90 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Material piece | Poliester |
| Greutate netă | 0.3 |
| Greutate brută | 0.4 |
| Înălțime cm | 3.5 cm |
| Lățime cm | 35 cm |
| Adâncime cm | 25 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 3.5 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 35 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 25 cm |
Geantă practică și versatilă pentru laptopuri de 13,3 inch, realizată din poliester impermeabil de înaltă calitate, protejează eficient împotriva umezelii în orice condiții.
Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal este ideal pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), asigurând acces rapid în deplasări. Interiorul moale protejează dispozitivele.
Dispune de curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, oferind confort la purtare chiar și pe distanțe lungi.
Confort și stil în orice situațieCompartimentul principal spațios găzduiește laptopul și documente A4. Buzunarul frontal este ideal pentru accesorii esențiale (încărcător, mouse, hard disk portabil), asigurând acces rapid în deplasări. Interiorul moale protejează dispozitivele.
Dispune de curea lungă, reglabilă, cu suport din spumă pentru umăr, oferind confort la purtare chiar și pe distanțe lungi.