Husă Laptop, 100% Poliester, Fermoar Dublu, Negru
- Husă practică și versatilă pentru laptopuri de 13,3” cu fermoar dublu.
- Protecție sigură în orice condițiiProiectată pentru a proteja suplimentar laptopul în timpul călătoriilor. Interiorul moale previne zgârieturile, loviturile și deteriorările carcasei. Fabricată din poliester impermeabil de înaltă calitate, oferind protecție excelentă împotriva umezelii.
- Fără griji în deplasăriPerfectă pentru transportul laptopului în valiză sau rucsac plin cu alte obiecte care ar putea zgâria carcasa.
SKU: 235345235348-000985298
59.24 ron / buc
fără TVA: 48.96 ron
fără TVA: 48.96 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Material piece | Poliester |
| Greutate netă | 0.2 |
| Greutate brută | 0.3 |
| Înălțime cm | 3.5 cm |
| Lățime cm | 35 cm |
| Adâncime cm | 25 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 25 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 35 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 3.5 cm |
Husă practică și versatilă pentru laptopuri de 13,3” cu fermoar dublu.
Protecție sigură în orice condițiiProiectată pentru a proteja suplimentar laptopul în timpul călătoriilor. Interiorul moale previne zgârieturile, loviturile și deteriorările carcasei. Fabricată din poliester impermeabil de înaltă calitate, oferind protecție excelentă împotriva umezelii.
Fără griji în deplasăriPerfectă pentru transportul laptopului în valiză sau rucsac plin cu alte obiecte care ar putea zgâria carcasa.
Protecție sigură în orice condițiiProiectată pentru a proteja suplimentar laptopul în timpul călătoriilor. Interiorul moale previne zgârieturile, loviturile și deteriorările carcasei. Fabricată din poliester impermeabil de înaltă calitate, oferind protecție excelentă împotriva umezelii.
Fără griji în deplasăriPerfectă pentru transportul laptopului în valiză sau rucsac plin cu alte obiecte care ar putea zgâria carcasa.