Încărcător USB-C GaN 45W, 2 Porturi, PD, PPS, Compact, Negru
- Încărcătorul USB-C GaN de 45W cu două porturi de la Levano System folosește tehnologia avansată GaN, care permite o conducere mai eficientă a curentului și reducerea căldurii, oferind o putere mare într-o carcasă mică și ușoară. Este ideal pentru utilizare zilnică și în deplasări.
- Funcția PPS reglează automat tensiunea și curentul în timp real, adaptându-se nevoilor fiecărui dispozitiv conectat. Astfel, încărcarea este eficientă și sigură, evitând supraîncălzirea bateriilor și prelungind durata lor de viață. Tehnologia Power Delivery (PD) asigură încărcare rapidă pentru dispozitive compatibile.
- Ambele porturi USB permit încărcare rapidă: până la 45W pe un singur port sau 24W simultan pe ambele. Designul compact facilitează transportul și utilizarea în diverse situații, fie acasă, fie în deplasare.
SKU: 235345235348-000985333
95.70 ron / buc
fără TVA: 79.09 ron
fără TVA: 79.09 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Greutate netă | 0.15 |
| Greutate brută | 0.159 |
| Înălțime cm | 9.6 cm |
| Lățime cm | 3 cm |
| Adâncime cm | 5.6 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 3 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 16 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 7 cm |
Specificații |
|
| Tensiune | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V |
| Putere w | 45W w |
Încărcătorul USB-C GaN de 45W cu două porturi de la Levano System folosește tehnologia avansată GaN, care permite o conducere mai eficientă a curentului și reducerea căldurii, oferind o putere mare într-o carcasă mică și ușoară. Este ideal pentru utilizare zilnică și în deplasări.
Funcția PPS reglează automat tensiunea și curentul în timp real, adaptându-se nevoilor fiecărui dispozitiv conectat. Astfel, încărcarea este eficientă și sigură, evitând supraîncălzirea bateriilor și prelungind durata lor de viață. Tehnologia Power Delivery (PD) asigură încărcare rapidă pentru dispozitive compatibile.
Ambele porturi USB permit încărcare rapidă: până la 45W pe un singur port sau 24W simultan pe ambele. Designul compact facilitează transportul și utilizarea în diverse situații, fie acasă, fie în deplasare.
Funcția PPS reglează automat tensiunea și curentul în timp real, adaptându-se nevoilor fiecărui dispozitiv conectat. Astfel, încărcarea este eficientă și sigură, evitând supraîncălzirea bateriilor și prelungind durata lor de viață. Tehnologia Power Delivery (PD) asigură încărcare rapidă pentru dispozitive compatibile.
Ambele porturi USB permit încărcare rapidă: până la 45W pe un singur port sau 24W simultan pe ambele. Designul compact facilitează transportul și utilizarea în diverse situații, fie acasă, fie în deplasare.