Rucsac Laptop, 100% Poliester Impermeabil, Compartimente Multiple, Negru
- Geanta Varia 15,6” – Funcționalitate și stil zi de ziVaria este o geantă practică pentru laptopuri de 14–15,6", realizată din poliester rezistent la apă. Designul său elegant și neutru o face potrivită pentru orice ținută, fie că mergi la birou, în oraș sau în călătorie.
- Spațiu organizat și acces ușorCompartimentul principal oferă loc pentru laptop și documente A4. Buzunarul frontal îți permite să păstrezi la îndemână accesorii esențiale – încărcător, mouse, HDD. Interiorul moale protejează dispozitivele de zgârieturi sau șocuri.
- Confort în mișcareCureaua de umăr este reglabilă și prevăzută cu un suport moale din spumă, oferind confort sporit în timpul transportului prelungit.
SKU: 235345235348-000985302
127.24 ron / buc
fără TVA: 105.16 ron
fără TVA: 105.16 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Material piece | Poliester |
| Greutate netă | 0.5 |
| Greutate brută | 0.7 |
| Înălțime cm | 22 cm |
| Lățime cm | 30 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 43 cm |
| Adâncime cm | 43 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 30 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 22 cm |
Geanta Varia 15,6” – Funcționalitate și stil zi de ziVaria este o geantă practică pentru laptopuri de 14–15,6", realizată din poliester rezistent la apă. Designul său elegant și neutru o face potrivită pentru orice ținută, fie că mergi la birou, în oraș sau în călătorie.
Spațiu organizat și acces ușorCompartimentul principal oferă loc pentru laptop și documente A4. Buzunarul frontal îți permite să păstrezi la îndemână accesorii esențiale – încărcător, mouse, HDD. Interiorul moale protejează dispozitivele de zgârieturi sau șocuri.
Confort în mișcareCureaua de umăr este reglabilă și prevăzută cu un suport moale din spumă, oferind confort sporit în timpul transportului prelungit.
Spațiu organizat și acces ușorCompartimentul principal oferă loc pentru laptop și documente A4. Buzunarul frontal îți permite să păstrezi la îndemână accesorii esențiale – încărcător, mouse, HDD. Interiorul moale protejează dispozitivele de zgârieturi sau șocuri.
Confort în mișcareCureaua de umăr este reglabilă și prevăzută cu un suport moale din spumă, oferind confort sporit în timpul transportului prelungit.