Scaun de Birou Ergonomic, Reglabil, LVN System Ergo Lite, Negru
- Poziție confortabilă: Reglați scaunul în funcție de preferințe. Reglajele cheie facilitează atingerea poziției optime. O pernă lombară reglabilă pe înălțime și unghi oferă suport pentru partea inferioară a spatelui, în timp ce tetiera reglabilă oferă confort pentru gât. Materiale durabile: Spuma densă asigură menținerea formei scaunului și rezistența la deformare în timp, în timp ce tapițeria din amestec compozit și bumbac menține rigiditatea și este foarte rezistentă la abraziune. Mecanism practic: Un mecanism de înclinare de 135 de grade permite un moment de relaxare, în timp ce blocarea verticală permite concentrarea completă asupra productivității. Cotiere pliabile: Cotierele, tapițate cu material respirabil, vă permit să vă odihniți confortabil brațele în timp ce lucrați. De asemenea, le puteți plia în jos pentru a vă apropia de birou. O bază robustă și roți silențioase: Înălțimea reglabilă a scaunului și o capacitate mare de greutate de 120 de kilograme oferă o muncă confortabilă, indiferent de înălțimea dvs. Roțile scaunului, datorită stratului de cauciuc, nu fac zgomot puternic la mișcare și protejează podeaua de zgârieturi.
SKU: 235345235346-000983806
420.31 ron / buc
fără TVA: 347.36 ron
fără TVA: 347.36 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Adâncimea șezutului cm | 50 cm |
| Greutate brută | 13 |
| Inălțime Ambalaj cm | 59 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 61 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 32 cm |
| Înâlțime reglabilă cm | 107-131 cm |
| Material piece | Plată de mobilă + Oțel + Aluminiu |
| Lățime șezut cm | 52 cm |
| Greutate netă | 12.5 |
Specificații |
|
| Unghi de Înclinare piece | 90-135° |
| Sarcină maximă (kg) piece | 120 |
Poziție confortabilă: Reglați scaunul în funcție de preferințe. Reglajele cheie facilitează atingerea poziției optime. O pernă lombară reglabilă pe înălțime și unghi oferă suport pentru partea inferioară a spatelui, în timp ce tetiera reglabilă oferă confort pentru gât. Materiale durabile: Spuma densă asigură menținerea formei scaunului și rezistența la deformare în timp, în timp ce tapițeria din amestec compozit și bumbac menține rigiditatea și este foarte rezistentă la abraziune. Mecanism practic: Un mecanism de înclinare de 135 de grade permite un moment de relaxare, în timp ce blocarea verticală permite concentrarea completă asupra productivității. Cotiere pliabile: Cotierele, tapițate cu material respirabil, vă permit să vă odihniți confortabil brațele în timp ce lucrați. De asemenea, le puteți plia în jos pentru a vă apropia de birou. O bază robustă și roți silențioase: Înălțimea reglabilă a scaunului și o capacitate mare de greutate de 120 de kilograme oferă o muncă confortabilă, indiferent de înălțimea dvs. Roțile scaunului, datorită stratului de cauciuc, nu fac zgomot puternic la mișcare și protejează podeaua de zgârieturi.