Suport pentru Căști Fără Găurire, Rotativ 360°, Negru
- Suportul pentru căști de la Levano System este un accesoriu funcțional, care nu necesită găurirea sau înșurubarea sub blat. Datorită mecanismului cu arc, se fixează ușor prin apăsare și alunecare pe marginea blatului, asigurând stabilitate.
- Suportul se rotește la 360°, permițând să ascunzi căștile sub birou, evitând să le agăți accidental când te ridici. Pe lateral, există un cârlig discret pentru agățarea cablului căștilor cu fir, prevenind încâlcirea și căderea acestuia pe podea.
- Designul inteligent îți permite să muți suportul oriunde dorești, fără a fi legat de un singur punct de montaj.
SKU: 235345235348-000985331
46.09 ron / buc
fără TVA: 38.09 ron
fără TVA: 38.09 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Material piece | ABS + Plastic |
| Greutate netă | 0.15 |
| Înălțime cm | 4 cm |
| Lățime cm | 12 cm |
| Adâncime cm | 10 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 6 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 14 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 10.5 cm |
Suportul pentru căști de la Levano System este un accesoriu funcțional, care nu necesită găurirea sau înșurubarea sub blat. Datorită mecanismului cu arc, se fixează ușor prin apăsare și alunecare pe marginea blatului, asigurând stabilitate.
Suportul se rotește la 360°, permițând să ascunzi căștile sub birou, evitând să le agăți accidental când te ridici. Pe lateral, există un cârlig discret pentru agățarea cablului căștilor cu fir, prevenind încâlcirea și căderea acestuia pe podea.
Designul inteligent îți permite să muți suportul oriunde dorești, fără a fi legat de un singur punct de montaj.
Suportul se rotește la 360°, permițând să ascunzi căștile sub birou, evitând să le agăți accidental când te ridici. Pe lateral, există un cârlig discret pentru agățarea cablului căștilor cu fir, prevenind încâlcirea și căderea acestuia pe podea.
Designul inteligent îți permite să muți suportul oriunde dorești, fără a fi legat de un singur punct de montaj.