Lampă de Veghe pentru Copii, Capybara
- Lampa CAPIBARA maro este un companion prietenos pentru relaxarea de seară – emite o lumină blândă, caldă și colorată, creând o atmosferă liniștitoare. Construcția sa moale din ABS este rezistentă la deteriorări, iar dimensiunile sale compacte o fac ușor de transportat. Operarea simplă și încărcarea prin USB o fac ideală pentru cei mici.
SKU: 100012341235-000984579
95.69 ron / buc
fără TVA: 79.08 ron
fără TVA: 79.08 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Bej culori |
| Material piece | ABS + Silicon |
| Greutate netă | 0.115 |
| Greutate brută | 0.188 |
| Înălțime cm | 11.6 cm |
| Lățime cm | 9.5 cm |
| Adâncime cm | 9.2 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 13 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 9.5 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 10 cm |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Nu |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | LED de 0.45 w |
| Tip bec | Led încorporat |
| Culoarea luminii | Cald 3000K |
| Flux luminos (lumen) | 25-30 |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | A |
| Viața medie | 20 000h |
| CRI (RA) | 80 |
| Tensiune | 12 V |
| Unghi Fascicul | 360° |
| Cantitate în Carton/ Vrac buc/cutie | 60 |
| Greutate Carton/ Vrac | 22 kg |
| Dimensiuni ambalaj Carton/ Vrac cm | 52x40x41cm cm |
| Producător | Eco-Light |
| Variații piece | Capybara |
Documente |
|
| Fișă CE file | N/A file |
| Fișă Instrucțiuni file | N/A file |
| Fișă produs file | N/A file |
Lampa CAPIBARA maro este un companion prietenos pentru relaxarea de seară – emite o lumină blândă, caldă și colorată, creând o atmosferă liniștitoare. Construcția sa moale din ABS este rezistentă la deteriorări, iar dimensiunile sale compacte o fac ușor de transportat. Operarea simplă și încărcarea prin USB o fac ideală pentru cei mici.