Lampă de Veghe pentru Copii, Dino
- Fermecătoarea lampă DINO încântă prin designul său prietenos cu copiii și caracterul practic - oferă o lumină RGB colorată și moale, cu reglare a intensității luminoase. Carcasa sa din silicon o face moale și rezistentă la deteriorări, iar bateria sa reîncărcabilă prin USB permite o libertate completă de utilizare. Este perfectă atât pentru adormire, cât și ca lumină de noapte.
SKU: 100012341235-000984578
99.23 ron / buc
fără TVA: 82.01 ron
fără TVA: 82.01 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Transparent culori |
| Material piece | ABS + Silicon |
| Greutate netă | 0.17 |
| Greutate brută | 0.24 |
| Înălțime cm | 13.8 cm |
| Lățime cm | 9.5 cm |
| Adâncime cm | 11.3 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 14.3 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 11 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 10.5 cm |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Nu |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | LED de 1 w |
| Tip bec | Led încorporat |
| Culoarea luminii | Cald 3000K |
| Flux luminos (lumen) | 2.46-34.19 |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | A |
| Viața medie | 20 000h |
| CRI (RA) | 80 |
| Tensiune | 12 V |
| Unghi Fascicul | 360° |
| Cantitate în Carton/ Vrac buc/cutie | 60 |
| Greutate Carton/ Vrac | 31.8 kg |
| Dimensiuni ambalaj Carton/ Vrac cm | 55x46x46cm cm |
| Producător | Eco-Light |
| Variații piece | Dino |
Documente |
|
| Fișă CE file | N/A file |
| Fișă Instrucțiuni file | N/A file |
| Fișă produs file | N/A file |
Fermecătoarea lampă DINO încântă prin designul său prietenos cu copiii și caracterul practic - oferă o lumină RGB colorată și moale, cu reglare a intensității luminoase. Carcasa sa din silicon o face moale și rezistentă la deteriorări, iar bateria sa reîncărcabilă prin USB permite o libertate completă de utilizare. Este perfectă atât pentru adormire, cât și ca lumină de noapte.