Lampă de Veghe pentru Copii, Unicorn
- Lampa UNICORN este o notă magică pentru camera unui copil – strălucește cu o lumină caldă și colorată, care poate fi reglată cu o singură atingere. Fabricată din silicon moale, este sigură chiar și pentru cei mai mici copii. Datorită alimentării cu baterie și portului USB, funcționează wireless și poate fi mutată oriunde. Nu necesită asamblare.
SKU: 100012341235-000984576
99.49 ron / buc
fără TVA: 82.22 ron
fără TVA: 82.22 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Transparent culori |
| Material piece | ABS + Silicon |
| Greutate netă | 0.2 |
| Greutate brută | 0.268 |
| Înălțime cm | 15.3 cm |
| Lățime cm | 9.2 cm |
| Adâncime cm | 10.8 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 16.6 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 12 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 10.2 cm |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Nu |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | LED de 1 w |
| Tip bec | Led încorporat |
| Culoarea luminii | Cald 3000K |
| Flux luminos (lumen) | 2.46-34.19 |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | A |
| Viața medie | 20 000h |
| CRI (RA) | 80 |
| Tensiune | 12 V |
| Unghi Fascicul | 360° |
| Cantitate în Carton/ Vrac buc/cutie | 60 |
| Greutate Carton/ Vrac | 21.7 |
| Dimensiuni ambalaj Carton/ Vrac cm | 53x46x53cm cm |
| Producător | Eco-Light |
| Variații piece | Unicorn |
Documente |
|
| Fișă CE file | N/A file |
| Fișă Instrucțiuni file | N/A file |
| Fișă produs file | N/A file |
Lampa UNICORN este o notă magică pentru camera unui copil – strălucește cu o lumină caldă și colorată, care poate fi reglată cu o singură atingere. Fabricată din silicon moale, este sigură chiar și pentru cei mai mici copii. Datorită alimentării cu baterie și portului USB, funcționează wireless și poate fi mutată oriunde. Nu necesită asamblare.