Children's Night Light, Mango
- Lampa MANGO în verde luxuriant este un accent fermecător pentru camera unui copil – strălucește cu o lumină caldă sau RGB blândă, reglabilă. Carcasa sa moale din silicon și ABS o face sigură pentru utilizarea zilnică. Alimentată de o baterie reîncărcabilă prin USB, permite libertate deplină de a poziționa lampa oriunde, fără cabluri încurcate.
SKU: 100012341235-000000098
99.22 ron / pcs
excluding VAT: 82.00 ron
excluding VAT: 82.00 ron
Proprietăți |
|
|---|---|
| Culoare | Verde transparent culori |
| Material piece | ABS + Silicon |
| Greutate netă | 0,143 kg |
| Greutate brută | 0,210 kg |
| Înălțime cm | 15.6 cm |
| Lățime cm | 9.6 cm |
| Adâncime cm | 9.5 cm |
| Inălțime Ambalaj cm | 11 cm |
| Lățime Ambalaj cm | 10 cm |
| Adâncime Ambalaj cm | 10 cm |
| Sursă de lumină inclusă | Da |
| Sursă de lumină înlocuibilă | Nu |
Specificații |
|
| Grad de Protecție | IP20 |
| Putere w | LED de 2,5 w |
| Tip bec | Led încorporat |
| Culoarea luminii | Cald 3000K |
| Flux luminos (lumen) | 20-23 |
| Sensor de mișcare | Nu |
| Clasă energetică | A |
| Viața medie | 20 000h |
| CRI (RA) | 80 |
| Tensiune | 12 V |
| Unghi Fascicul | 360° |
| Cantitate în Carton/ Vrac buc/cutie | 60 |
| Greutate Carton/ Vrac | 22 kg |
| Dimensiuni ambalaj Carton/ Vrac cm | 52x42x35cm cm |
| Producător | Eco-Light |
| Variations piece | Mango |
Lampa MANGO în verde luxuriant este un accent fermecător pentru camera unui copil – strălucește cu o lumină caldă sau RGB blândă, reglabilă. Carcasa sa moale din silicon și ABS o face sigură pentru utilizarea zilnică. Alimentată de o baterie reîncărcabilă prin USB, permite libertate deplină de a poziționa lampa oriunde, fără cabluri încurcate.


